Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12442 8 Inch Bamboo Skewer Paddle Eco-Friendly Skewers Pack of 100
Item:
#1886300
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 12442 |
| Manufacturer Part # | 12442 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12442 8 Inch Bamboo Skewer Paddle Eco-Friendly Skewers Pack of 100
$9.21/Pack
Unit price
/
Unavailable