RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 12408503Q ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 12408503Q 22 Inch OEM Wrapper to Support Continuous Workflows
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 12408503Q |
| Manufacturer Part # | 12408503Q |
| Height | 18" |
| Width | 22" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 12408503Q Wrapper