RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 124-BY6-0055-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 124-BY6-0055-S 30 Inch Panel Cover Back for Delfield 406/407 Estar
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 124-BY6-0055-S |
| Manufacturer Part # | 124-BY6-0055-S |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 124-BY6-0055-S Panel Cover Back 406/ 407 Estar