RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 124-APB-004M-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 124-APB-004M-S 13 Inch OEM Front Shroud Danfoss 1dr Silver Finish
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 124-APB-004M-S |
| Manufacturer Part # | 124-APB-004M-S |
| Height | 4" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 124-APB-004M-S Front Shroud Danfoss 1dr 6kxl