RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 12328 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 12328 2 3/8 Inch Lid Assembly Reservoir Black Silicone Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 12328 |
| Manufacturer Part # | 12328 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 12328 Color Black, Material Stainless Steel, Coating Silicone, Outer Diameter 2 3/8", 60 Mm, Depth 2 5/8", 67 Mm
