RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 123145 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 123145 5 Inch Gasket Gas for 24 Burner Cooktop Durable Heat Resistant
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 123145 |
| Manufacturer Part # | 123145 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 23.1" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 123145 Gasket 24 Burner