RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 123124 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 123124 1.15 Inch Jumper Voltage Select 18 Gauge Copper Connector
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 123124 |
| Manufacturer Part # | 123124 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 123124 Harness Jumper Voltage Select 18ga (j2)
