Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 123108 1/4-20 x 1/2 Inch Socket Set Screw OEM Industrial Fastener
Item:
#1446860
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 123108 |
| Manufacturer Part # | 123108 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 123108 1/4-20 x 1/2 Inch Socket Set Screw OEM Industrial Fastener
$3.39
Unit price
/
Unavailable
