Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 12302HT 91 Inch Saw Blade with Hardened Steel for Cutting
Item:
#1447598
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 12302HT |
| Manufacturer Part # | 12302HT |
| Height | 2.15" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 12302HT 91 Inch Saw Blade with Hardened Steel for Cutting
$22.72
Unit price
/
Unavailable
