RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 123-AHZ-0044-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 123-AHZ-0044-S 4 Inch Manual Cap Breaker Stainless Steel Vertical
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 123-AHZ-0044-S |
| Manufacturer Part # | 123-AHZ-0044-S |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 64" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 123-AHZ-0044-S Cap Breaker S/s Rpt Vert.