RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 122TO5 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 122TO5 12 Inch OEM Cartridge Shurflo for Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 122TO5 |
| Manufacturer Part # | 122TO5 |
| Height | 6.3" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 28.3" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 122TO5 Cartridge Shurflo
