RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 122295 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 122295 6.7 Inch Vertical Cutter Knife for Hobart Hcm450
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 122295 |
| Manufacturer Part # | 122295 |
| Height | 0.3" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 122295 Vertical Cutter Knife Single 2 Required, Used On Hobart Hcm450 Vertical Chopper
