- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 1221571K 25 Inch Door Replacement Kit Aluminum for Cres Cor Units
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1221571K |
| Manufacturer Part # | 1221571K |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1221571K Door Repl. Kit Alum. H135
