RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 122140 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 122140 7 Inch OEM Tubing Pilot Fluid Control System
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 122140 |
| Manufacturer Part # | 122140 |
| Height | 1.65" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 27.85" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 122140 Tubing Pilot
