RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 12188096 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 12188096 4.8 Inch Stainless Steel Pilaster Clip with Durability
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 12188096 |
| Manufacturer Part # | 12188096 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 12188096 12188096 Ss Pilaster Clip
