RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12187903 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12187903 Relay 120/240v 10 Amp Ice Machine Component
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12187903 |
| Manufacturer Part # | 12187903 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12187903 Relay 120/240v 10 Amp, Scotsman, Ice Machine Cm450(a C D E) Cm650(a C D E) Cm650a(c D), Cm650c(a D) Cm650ra(c D) Cm1000(r) Cm1400(r)., Cm650 Cme1000a Cme1002r Cme1002w Cme1202r Cme1402r, Cme500 Cme650 Cme650r Cme855a Cme865r Cme865w, Cms1002r Cms1002w Cms1202r Cms1402 Mcm1062 Mcm1062r, Mcm1062w Mcm1462r Mcm860r
