RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12187902 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12187902 Relay 120v Electric Ice Machine Holding Control
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12187902 |
| Manufacturer Part # | 12187902 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12187902 Relay 120v "holding", Scotsman, Ice Machine Ac25 Ac30 Ac125 Cd450, Cm250 Cm500(c D) Cm500r(c D) Cm550 Cm650e Cm650re, Cm1200c(r) Hc400 Hc800 Mc35 Mcd200c., Cm500 Cm500re Cme250 Cme500
