RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1216100000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1216100000 6.5 Inch OEM Burner Gas Stainless Steel - Durable Design
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1216100000 |
| Manufacturer Part # | 1216100000 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1216100000 Burner U 23 3/4" Std