RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 12161 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 12161 4 Inch Red Signal Light Retrofit Kit with Instructions
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 12161 |
| Manufacturer Part # | 12161 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 12161 Red Signal Light Retro Fit Kit, Effective 11/00 Cleveland Sells Retrofit Kit Which, Includes (1) # 38-1012 Light A Plug For Old Hole, 2 Butt Connectors & Instructions For New Mount., Cleveland
