RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 12160602 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 12160602 3.7 Inch Shield Spill Containment Made of Impact-Resistant Plastic
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 12160602 |
| Manufacturer Part # | 12160602 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 12160602 Shield Spill
