RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1215800000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1215800000 Gas Burner Stainless Steel 4,000 BTU - Bench Mount
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1215800000 |
| Manufacturer Part # | 1215800000 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 3.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1215800000 Burner Ir Delta 21 1 4k/btu