RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1214900000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1214900000 1 Inch OEM Burner Gas for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1214900000 |
| Manufacturer Part # | 1214900000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Weight | 0.6 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1214900000 Burner Jco 4 Per Unit 7 Long