RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 1213700000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1213700000 4 Inch Stainless Steel Gas Burner Simmer Rear - OEM
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1213700000 |
| Manufacturer Part # | 1213700000 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 16.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1213700000 Burner Simmer Rear Dgrs C
