- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Amana 12133901 5 5/8 Inch Handle Door Stainless Steel for Appliance Doors
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 12133901 |
| Manufacturer Part # | 12133901 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 12133901 Material Stainless Steel, Length 5 5/8", 143 Mm, Width 1 1/8", 29 Mm, Depth 1", 25 Mm
