Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 12132 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 12132 7 Inch Door Gasket for Refrigeration Units with Elastomeric Material
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12132 |
| Manufacturer Part # | 12132 |
| Height | 5.9" |
| Width | 7" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12132 Door Gasket
