Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 1212200000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1212200000 1 Inch Electric Infrared Burner Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1212200000 |
| Manufacturer Part # | 1212200000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 10 lbs |
| Weight | 10 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1212200000 Ir Burner
