Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 12106 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 12106 Gasket 7.35 Inch OEM Sealing Polymer for Refrigeration
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12106 |
| Manufacturer Part # | 12106 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12106 Gasket
