Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 12102 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 12102 8.45 Inch Gasket for Cambro Food Storage Units
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 12102 |
| Manufacturer Part # | 12102 |
| Height | 1.2" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 12102 1 Gasket
