RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial -1203 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial -1203 7.25 Inch Top Grate Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | -1203 |
| Manufacturer Part # | -1203 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 25.55" |
| Weight | 9.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial -1203 Top Grate