RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW -1200500 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW -1200500 10 Inch Blower Wheel Gas OEM Aluminum with Optimal Airflow
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | -1200500 |
| Manufacturer Part # | -1200500 |
| Height | 1.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW -1200500 Blower Wheel Apw Wyott