RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1200448 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1200448 5/16 Inch Screw Shoulder Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200448 |
| Manufacturer Part # | 1200448 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200448 Screw Shoulder 5/16 18 X 1/2(k
