RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1200359 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1200359 3/8 Inch Hex Head Cap Screw with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200359 |
| Manufacturer Part # | 1200359 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200359 Screw Hex Head Cap S/s 3/8 16x1 1/2(k)