- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1200314 3/8sq Inch Round Key Tool High-Strength Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200314 |
| Manufacturer Part # | 1200314 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200314 Key Round 3/8sq X 1 1/2(k Not For Sal )