RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex commercial oven parts and accessories.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1200310 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1200310 1/2 Inch Pin Dowel 1 3/4 Inch Length Hardened Steel
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200310 |
| Manufacturer Part # | 1200310 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200310 Pin Dowel Hd 1/2x 1 3/4
