RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1200012 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1200012 0.3 Inch Phillips Pan Hd Screw Stainless Steel
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1200012 |
| Manufacturer Part # | 1200012 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1200012 Screw Phillips Pan Hd St.10 32x1/2(k)
