Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 120-123-000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 120-123-000 10 Inch Burner Ir Large B35t with Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 120-123-000 |
| Manufacturer Part # | 120-123-000 |
| Height | 6.25" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 120-123-000 Burner Ir Large B35t 4 C/m Dim
