Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12-810L commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 12-810L 10 Inch Spout Low Lead Commercial Faucet with Handle
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 12-810L |
| Manufacturer Part # | 12-810L |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Weight | 3.75 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 12-810L Faucet Comm 10" Spout Wm 8in Ctr Low Lead