Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12-806L commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 12-806L 7 Inch Faucet Commercial Low Lead 6 Inch Spout with Handle
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 12-806L |
| Manufacturer Part # | 12-806L |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 12-806L Faucet Comm 6in Spout Wm 8in Ctr Low Lead