RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12-2986-21 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12-2986-21 Water Pump for Scotsman Ice Machines 5.65 Inch
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12-2986-21 |
| Manufacturer Part # | 12-2986-21 |
| Height | 5.25" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12-2986-21 Water Pump

