Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Scotsman units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Scotsman 12-2410-21 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12-2410-21 4.25 Inch Water Inlet Solenoid Valve Electric with cleanout
| Fits with Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12-2410-21 |
| Manufacturer Part # | 12-2410-21 |
| Height | 1.88" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12-2410-21 Water Inlet Solenoid Valve 120v W/cleanout., 3/16" Cct Inlet X 3/16" Id Barbed Hose Outlet ( 1/4" Dia, Od.), Scotsman Dc33 Dce33
