RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12-1912-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12-1912-01 Control Board for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12-1912-01 |
| Manufacturer Part # | 12-1912-01 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12-1912-01 Control Board, Scotsman, Ice Machine Ac25 Ac30 Ac125 Cd1450 Cm250, Cm450(a C D E) Cm500(c D) Cm500r(c D) Cm550, Cm650(a C D E Re) Cm650c(a D) Cm650ra(c D) Cm855(r), Cm1000(r) Cm1200c(r) Cm1400(r) Hc400 Hc800 Mc35, Mcd200c.
