RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12-1879-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12-1879-02 Relay 120v OEM for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12-1879-02 |
| Manufacturer Part # | 12-1879-02 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12-1879-02 Relay 120v "holding", Scotsman, Ice Machine Ac25 Ac30 Ac125 Cd450, Cm250 Cm500(c D) Cm500r(c D) Cm550 Cm650e Cm650re, Cm1200c(r) Hc400 Hc800 Mc35 Mcd200c., Cm500 Cm500re Cme250 Cme500
