RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12-1646-04 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12-1646-04 2.3 Inch Electric Water Inlet Solenoid Valve
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12-1646-04 |
| Manufacturer Part # | 12-1646-04 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12-1646-04 Water Inlet Solenoid Valve 240v, Scotsman Cm855 Cm855r Cm1000 Cm1000r Cm1200 Cm1200r, Cm1400 Cm1400r Cms1202 Cms1202r Cms1402 Mcm1062, Mcm1462r
