RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 12-1646-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 12-1646-01 Valve Inlet OEM Replacement Part Corrosion Resistant Metal Alloy
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 12-1646-01 |
| Manufacturer Part # | 12-1646-01 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 12-1646-01 Valve Inlet
