Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 12 1 1/2 Inch Cover Release Knob Durable Plastic
Item:
#1328078
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 12 |
| Manufacturer Part # | 12 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 12 Cover Release Knob 1 1/2 D
