RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 11A30-051BAC prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 11A30-051BAC 6 Inch Lid Glide Divider Polymer for Beverage Systems
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 11A30-051BAC |
| Manufacturer Part # | 11A30-051BAC |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 11A30-051BAC Lid Glide Divider Dw