- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1199996 5.8 Inch Tubular Rear Component Stainless Steel with Reliable Thermal Transfer
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1199996 |
| Manufacturer Part # | 1199996 |
| Height | 2.8" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 5.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1199996 Tube Lt. Rear P32 Bbb F/f