FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1199625 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1199625 14 Inch Single Basket For P16 PF 45 Stainless Steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1199625 |
| Manufacturer Part # | 1199625 |
| Height | 6.1" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 25.7" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1199625 Single Basket For P16 Pf 45