RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1199589 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1199589 14 Inch Dual Electric Exhaust Component Stainless Steel with Ventilation
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1199589 |
| Manufacturer Part # | 1199589 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1199589 Vent Elc Exhaust Doub Le S/a Co