Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1199575 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1199575 2.8 Inch Thermopile 18 Inch Gas Armor
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1199575 |
| Manufacturer Part # | 1199575 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1199575 Thermopile 18" 2 Lead T Pile Armor
